Labas! Mes Invoixin vertiname kiekvieną savo klientą ir stengiamės pasiūlyti jums novatoriškiausias ir efektyviausias finansines strategijas.

Invoixin | Privatumo politika

Šioje svetainėje vienas iš pagrindinių mūsų prioritetų yra mūsų lankytojų privatumas. Šiame privatumo politikos dokumente yra informacijos tipų, kurie surinkta ir įrašyta svetainėje ir kaip mes ją naudojame.

Jei turite papildomų klausimų ar norite gauti daugiau informacijos apie mūsų privatumo politiką, nedvejodami susisiekite su mumis.

Ši privatumo politika taikoma tik mūsų internetinei veiklai ir galioja mūsų svetainės lankytojams, atsižvelgiant į informaciją, kuria jie dalijosi ir (arba) rinko svetainėje. Ši politika netaikoma jokiai informacijai, surinktai neprisijungus arba kitais kanalais nei ši svetainė.

Sutikimo

Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir sutinkate su jos sąlygomis.

Failus

Mūsų svetainėje laikomasi standartinės žurnalo failų naudojimo procedūros. Šie failai įrašo lankytojus, kai jie lankosi svetainėse. Visos prieglobos įmonės tai daro ir yra prieglobos paslaugų analitikai. Žurnalo failų surinkta informacija apima interneto protokolo (IP) adresus, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją (IPT), datos ir laiko žymą, nukreipimo / išėjimo puslapius ir galbūt paspaudimų skaičių. Jie nėra susieti su jokia asmenį identifikuojančia informacija. Informacijos tikslas yra analizuoti tendencijas, administruoti svetainę, sekti vartotojų judėjimą svetainėje ir rinkti demografinę informaciją.

CCPA privatumo teisės

Pagal CCPA, be kitų teisių, Kalifornijos vartotojai turi teisę:

Paprašykite, kad įmonė, renkanti vartotojų asmens duomenis, atskleistų asmens duomenų, kuriuos įmonė surinko apie vartotojus, kategorijas ir konkrečias dalis.

Paprašykite, kad įmonė ištrintų visus asmens duomenis, kuriuos ji surinko apie vartotoją.

Duomenų apsaugos teisių BDAR

Norėtume užtikrinti, kad jūs visiškai žinote visas savo duomenų apsaugos teises. Kiekvienas vartotojas turi teisę į:

Prieigos teisė - Jūs turite teisę prašyti savo asmens duomenų kopijų. Už šią paslaugą galime imti nedidelį mokestį.

Teisė į taisymą - Jūs turite teisę reikalauti, kad mes ištaisytume bet kokią informaciją, kuri, jūsų manymu, yra netiksli. Jūs taip pat turite teisę prašyti, kad mes užpildytume informaciją, kuri, jūsų manymu, yra neišsami.

Teisė ištrinti - Jūs turite teisę reikalauti, kad tam tikromis sąlygomis mes ištrintume jūsų asmeninius duomenis.

Teisė apriboti duomenų tvarkymą - Jūs turite teisę reikalauti, kad tam tikromis sąlygomis apribotume jūsų asmens duomenų tvarkymą.

Teisė nesutikti su duomenų tvarkymu - Jūs turite teisę nesutikti, kad tam tikromis sąlygomis tvarkytume jūsų asmens duomenis.

Teisė į duomenų perkeliamumą - Jūs turite teisę reikalauti, kad mes perduotume surinktus duomenis kitai organizacijai arba tiesiogiai jums, esant tam tikroms sąlygoms.

Jei pateiksite užklausą, mes turime per vieną mėnesį jums atsakyti. Jei norite pasinaudoti bet kuria iš šių teisių, susisiekite su mumis.

Šios privatumo politikos pakeitimai

Retkarčiais galime atnaujinti savo privatumo politiką. Todėl patariame periodiškai peržiūrėti šį puslapį, ar nėra pakeitimų. Mes informuosime jus apie bet kokius pakeitimus paskelbdami naują politiką privatumas šiame puslapyje. Šie pakeitimai įsigalioja iš karto po paskelbimo šiame puslapyje.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų ar pasiūlymų dėl mūsų privatumo politikos, nedvejodami susisiekite su mumis.