Labas! Mes Invoixin vertiname kiekvieną savo klientą ir stengiamės pasiūlyti jums novatoriškiausias ir efektyviausias finansines strategijas.

Invoixin | Atsakomybės apribojimas

Informacija, pateikta Svetainėje ("Svetainė") yra skirta tik bendriems informaciniams tikslams. Visa informacija Svetainėje pateikiama sąžiningai, tačiau mes neteikiame jokių aiškių ar numanomų pareiškimų ar garantijų dėl bet kokios Svetainėje esančios informacijos tikslumo, tinkamumo, galiojimo, patikimumo, prieinamumo ar išsamumo. JOKIOMIS APLINKYBĖMIS MES NEPRISIIMAME JOKIOS ATSAKOMYBĖS PRIEŠ JUS UŽ BET KOKIUS NUOSTOLIUS AR ŽALĄ, PATIRTĄ DĖL SVETAINĖS NAUDOJIMO AR PASITIKĖJIMO BET KOKIA SVETAINĖJE PATEIKTA INFORMACIJA. JŪSŲ NAUDOJIMASIS SVETAINE IR PASITIKĖJIMAS BET KOKIA SVETAINĖJE ESANČIA INFORMACIJA YRA TIK JŪSŲ PAČIŲ RIZIKA.

IŠORINIŲ NUORODŲ ATSISAKYMAS

Svetainėje gali būti (arba jums gali būti siunčiama per svetainę) nuorodų į kitas svetaines ar turinį, priklausantį trečiosioms šalims ar kilusį iš jų, arba nuorodas į svetaines ir funkcijas reklamjuostėse ar kitoje reklamoje. Mes netiriame, nestebime ir netikriname tokių išorinių nuorodų tikslumo, tinkamumo, pagrįstumo, patikimumo, prieinamumo ar išsamumo. MES NEGARANTUOJAME, NEPATVIRTINAME, NEGARANTUOJAME IR NEPRISIIMAME ATSAKOMYBĖS UŽ BET KOKIOS INFORMACIJOS, KURIĄ SIŪLO TREČIŲJŲ ŠALIŲ SVETAINĖS, SUSIETOS PER SVETAINĘ, AR BET KURIOS SVETAINĖS AR FUNKCIJOS, SUSIETOS SU BET KOKIA REKLAMJUOSTE AR KITA REKLAMA, TIKSLUMĄ AR PATIKIMUMĄ. MES NEBŪSIME ŠALIS IR JOKIU BŪDU NEBŪSIME ATSAKINGI UŽ BET KOKIO SANDORIO TARP JŪSŲ IR TREČIŲJŲ ŠALIŲ PRODUKTŲ AR PASLAUGŲ TEIKĖJŲ STEBĖJIMĄ.

PROFESIONALUS ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS

Svetainėje negali būti ir nėra teisinių patarimų. Teisinė informacija teikiama tik bendrais informaciniais ir švietimo tikslais ir nepakeičia profesionalių patarimų. Todėl prieš imantis bet kokių veiksmų, pagrįstų tokia informacija, raginame pasikonsultuoti su atitinkamais specialistais. Mes neteikiame jokių teisinių konsultacijų. BET KOKIOS SVETAINĖJE ESANČIOS INFORMACIJOS NAUDOJIMAS AR PASITIKĖJIMAS JA YRA TIK JŪSŲ PAČIŲ RIZIKA.

FILIALŲ ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS

Svetainėje gali būti nuorodų į partnerių svetaines, ir mes gauname filialo komisinį atlyginimą už bet kokius pirkimus, kuriuos atlikote filialo svetainėje naudodami tokias nuorodas.

ATSILIEPIMŲ ATSISAKYMAS

Svetainėje gali būti mūsų produktų ir (arba) paslaugų naudotojų atsiliepimų. Šie atsiliepimai atspindi realią tokių vartotojų patirtį ir nuomones. Tačiau potyriai yra asmeniniai tiems konkretiems naudotojams ir nebūtinai gali reprezentuoti visus mūsų produktų ir (arba) paslaugų naudotojus. Mes neteigiame ir neturėtumėte manyti, kad visi vartotojai turės tą pačią patirtį. JŪSŲ INDIVIDUALŪS REZULTATAI GALI SKIRTIS.

Atsiliepimai Svetainėje pateikiami įvairiomis formomis, tokiomis kaip tekstas, garso ir (arba) vaizdo įrašai, ir mes juos peržiūrime prieš juos paskelbiant.

Atsiliepimuose pateiktos nuomonės ir nuomonės priklauso tik individualiam vartotojui ir neatspindi mūsų požiūrio ir nuomonių. Mes nesame susiję su naudotojais, kurie pateikia atsiliepimus, ir vartotojams nėra mokama ar kitaip kompensuojama už jų atsiliepimus.